Луцький «Ровесник» розпочав відпочинковий сезон

Луцький «Ровесник» розпочав відпочинковий сезон

Волинь

У приміському дитячому таборі «Ровесник» розпочинається літній відпочинковий сезон. Сьогодні (9 червня)відбулося офіційне відкриття. Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Протягом чотирьох змін тут планують оздоровити 800 дітей. Окрім забав, персонал підготував для школярів навчально-розважальну програму.

Традиційно, перша зміна — це літня школа «Ерудит». Учасниками її є обдаровані діти, які стали призерами олімпіад, конкурсів, змагань, продемонстрували значні здобутки під час навчального процесу.

Начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко зауважила, що  цього року тут,  нарешті, збудували сучасну санітарно-гігієнічну кімнату. Також  замінили шатровий дах у одному з будиночків. Вартість робіт - 400 тис. грн.

Варто зауважити, що у 2018 році на функціонування пришкільних таборів виділили близько 4 млн грн, з яких 3 млн 600 тис. призначили для табору «Ровесник», а  млн 200 тис. грн — на потреби інших пришкільних таборів. Також виділили 250 тис. грн на оздоровлення дітей учасників АТО.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!