«Львівська залізниця» споруджує у Ковелі огорожу

«Львівська залізниця» споруджує у Ковелі огорожу

Волинь

Для безпеки волинян  на станції Ковель регіональної філії «Львівська залізниця» триває спорудження огорожі для запобігання переходу громадян через колії в несанкціонованих місцях. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Бетонний паркан загальною довжиною 340 метрів відмежує станційні колії від стороннього доступу на ділянці від шляхопроводу до залізничного переїзду. В такий спосіб залізничники позбавлять порушників можливості переходити залізничний шлях у заборонених місцях, наражаючи на небезпеку власне життя.

Нині залізничні будівельники вже змонтували більше половини бетонної конструкції (встановлено 50 із 85  плит 4-метрової довжини), завершити роботи зі спорудження огорожі на станції Ковель планують до кінця цього року.

Варто зауважити, що практично всі випадки невиробничого травматизму на території залізниці трапляються через порушення громадянами правил безпеки на транспорті. За статистикою, найчастіше до біди призводять спроби порушників перейти через залізничні колії в невстановлених місцях, а також ходіння коліями.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!