Майже 80 мільйонів гривень волиняни спрямували на потреби армії

Майже 80 мільйонів гривень волиняни спрямували на потреби армії

Волинь

На потреби армії на Волині сплачено 77,9 мільйона гривень військового збору. Це на 32 відсотки більше минулорічних показників за аналогічний період, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС в області.

Такий ріст сплати військового збору, що справляється з легальних доходів, пов'язаний не лише з підвищенням стандартів в оплаті праці. Це свідчить про належний рівень податкової культури та соціальної відповідальності більшості  працедавців, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Індивідуальна інвестиція кожного працюючого у вигляді сплаченого військового збору до держбюджету - це найкраще підтвердження високої  громадянської свідомості. Тому кожен волиняни, працюючий легально, щомісяця робить свій посильний, але важливий внесок в обороноздатність країни. Зі свого боку, фахівці ДФС забезпечують максимально ефективне адміністрування цього платежу, від показників сплати якого залежить безпека і життя всіх», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!