Маленький син загиблого волинського воїна ніс прапор біля його труни

Маленький син загиблого волинського воїна ніс прапор біля його труни

Волинь

22 серпня у Володимирі-Волинському поховали загиблого воїна 14 окремої механізованої бригади, який загинув поблизу Золотого на Луганщині під час відбиття атаки диверсантів на спостережний пункт нашого підрозділу. Під час похоронної процесії відбувся один зворушливий момент, від якого навернулися сльози у дорослих чоловіків. Про це у «Фейсбуку» розповів побратим Василя Крищука Олександр Приступа:

«Опублікую тільки одне фото..... його сина Вадима, який підійшов до мене і запитав –«а можна я понесу прапора біля мого тата?» ...Відповісти я не міг, тому що сльози полилися в мене, я просто передав йому прапор. Василь залишив за собою сильне націоналістичне покоління. Загинув як Герой, але залишив покоління Героїв!».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×