Медова справа волинських лісових пасічників

Медова справа волинських лісових пасічників

Волинь

У ДП «Маневицьке ЛГ» є дві пасіки у Ново-Червищанському та Соф’янівському лісництвах, де заготовляють цілющий продукт – лісовий мед, -повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

Ново-Червищанське лісництво налічує 20 бджолосімей, а Соф’янівське лісництво утримує 54 бджолосім’ї. Наразі на пасіках лісгоспу уже розпочата викачка меду. Різноманіття лісових трав та цвіту дерев забезпечує хороший медозбір.

Лісовий мед – має досить цілющі та смакові властивості, він екологічно чистий та містить багато різнотрав’я. Фахівці відносять цей солодкий продукт до елітних сортів. Регулярне вживання такого меду сприяє позбавленню від багатьох недуг і зміцненню здоров’я.  Але саме травневий мед вважається найкорисніший, тому що бджоли збирають пилок із кульбаби, мати-й-мачухи, верби. Побувавши на лісовій пасіці, можна сказати, що це місце з особливою аурою, де немає поспіху. Люди, які працюють на пасіці, – добрі і щирі, адже бджоли ніколи не підпускають до своїх домівок тих, у кого злі помисли.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!