Медсестра з Луцька потребує допомоги

Медсестра з Луцька потребує допомоги

Волинь

 Небайдужих волинян просять допомогти зібрати кошти на операцію 23-річній Людмилі Триндюк. Про це на своїй сторінці у facebook написала Іванна Біловус.

У моєї колеги з терапевтичного відділення Луцької міської лікарні  сталося велике горе, діагностували страшний діагноз - первинний біліарний цироз печінки.Синдром портальної гіпертензії,стадія декомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу.Асцит клас "С" за Чайльдом. Люда має маленького синочка , але, на жаль , через хворобу вони часто розлучаються на довгий час .Під час чергового лікування в одній із лікарень Києва, сказали про пересадку печінки, бо лікування ніякого ефекту не дає і стан не стабілізується навіть найсильнішими препаратами. Трансплантацію роблять у нашій столиці , але  це дороговартісне втручання , яке коштує 40000$ .
Тому я від щирого серця прошу усіх допомогти . Номер карточки  Люди , паспорт для достовірності  і висновок лікаря з клініки , де остаточна фраза - пересадка печінки .

Контактний номер телефона :0991048633

Номер картки для благодійників: ПриватБанк 5168 7573 1786 9818.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×