«Многії літа» заспівали владиці семінаристи

«Многії літа» заспівали владиці семінаристи

Волинь

9 травня 2018 року ректор Волинської православної богословської академії прот. Володимир Вакін, адміністрація, професорсько-викладацький склад та студенти привітали Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Михаїла з 52-им днем народження. Про це повідомляє Волинська Православна Богословська Академія у «Фейсбуці».

Владика Михаїл являється фундатором, викладачем та духовним батьком Волинської духовної школи. Вихованці Волинської академії подарували митрополиту Михаїлу чудове музичне привітання, а отець-ректор побажав Високопреосвященнішому владиці многих літ життя на прославлення Бога та в ім'я зміцнення УПЦ. Високопреосвященніший митрополит Михаїл подякував всім за привітання та благословив усіх присутніх.


Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!