Митники в  «Устилузі» вилучили автомобіль через фіктивне доручення

Митники в «Устилузі» вилучили автомобіль через фіктивне доручення

Волинь

У пункті пропуску  «Устилуг»  мешканець Житомира, в’їжджаючи в Україну  автомобілем «PEUGEOT 206» польської реєстрації, подав  необхідні для митного оформлення документи. Серед інших – нотаріально посвідчене доручення на право користування від нотаріуса Канцелярії нотаріальної міста Вроцлав, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Офіційна відповідь на запит волинських митників з польського боку засвідчила: такого нотаріального доручення не підписувалось і не посвідчувалось, а підпис, розміщений на відтиску іменної печатки пані нотаріуса, їй не належить.

За подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом, «PEUGEOT 206»  як предмет правопорушення (вартістю по курсу НБУ понад 153 тисячі гривень), вилучений на склад митниці.

Громадянина за скоєне очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості автомобіля та його конфіскація. Справа передана до суду.

За 7 місяців 2018 року посадові особи Волинської митниці ДФС на підставі протоколів про подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом  вилучили у громадян 28 автомобілів загальною вартістю понад 3 млн грн..

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×