На хабарі попався начальник внутрішньої безпеки волинської поліції

На хабарі попався начальник внутрішньої безпеки волинської поліції

Волинь

Ввечері середи столичні правоохоронці провели спецоперацію на вулиці Львівській у Луцьку. Заблокувавши рух легкового автомобіля «Вольво», силовики розбили скло зі сторони водія, витягнули чоловіка з машини й надягнули на нього кайданки.

Як пізніше повідомили у Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України, відбулося затримання в.о. начальника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції. Полковник вимагав 3 тисячі доларів з колеги, аби допомогти тому уникнути кримінальної відповідальності.

«Наприкінці 2017 року, під час проведення підсумкових нарад, керівництво Департаменту внутрішньої безпеки НПУ наголосило про незадовільну роботу Волинського підрозділу служби. А невдовзі працівники центрального апарату ДВБ НПУ отримали оперативну інформацію про причетність очільника вищезазначеного обласного управління до корупційної діяльності», - йдеться у повідомленні.

Затриманий - 38-річний полковник Руслан Макогончук. Він не пройшов переатестацію у поліції після Революції Гідності, проте поновився в МВС через суд. Як нам вдалося дізнатися з власних джерел, це син колишнього керівника міліції Хмельниччини, ДАІ Волині та пенетенціарної служби в області генерала-майора міліції Володимира Макогончука.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!