На квадрокоптері  хотіли невідомі  переправити цигарки  з Волині до Польші

На квадрокоптері хотіли невідомі переправити цигарки з Волині до Польші

Волинь

У суботу, 29 вересня, підрозділом внутрішньої безпеки по Луцькому прикордонному загону Північного регіонального управління Держприкордонслужби підтверджено отриману інформацію про можливе незаконне переміщення тютюнових виробів з території України до Польщі за допомогою малого літального апарату на ділянці відповідальності загону. У зв’язку з цим напрямок н.п. Старовойтове (Україна) – н.п. Бердище (Польща) було посилено додатковим прикордонним нарядом. Про це інформує Державна прикордонна служба України

Як результат, співробітниками ВВБ спільно з військовослужбовцями відділу «Рівне» Луцького загону було встановлено місце можливого підйому малого літального апарату. В ході подальших пошукових заходів було виявлено 3 чорні пакунки з тютюновими виробами та МЛА типу «Дрон». Наразі оперативним шляхом встановлюються особи, які можуть бути причетні до організації протиправній діяльності на державному кордоні України.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!