На міжнародному фестивалі «Неманська весна» волинські водники  здобули бронзу

На міжнародному фестивалі «Неманська весна» волинські водники здобули бронзу

Волинь

У  Гродненській області (Білорусь) відбувся Міжнародний фестиваль з водного туризму "Неманська весна", у якому взяла участь і команда обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, -повідомляє ЦТСЕ.

Майже дві сотні професійних спортсменів водного туризму з Білорусі, України та Росії прибули на традиційні міжнародні змагання, організовані  Міністерством спорту і туризму Білорусі та Республіканським туристсько-спортивним союзом.

22 команди вели боротьбу за перемогу на двох водних дистанціях на одно- та двомісних байдарках та катамаранах, які відбувались на річці Асташанка в  районі Августовського каналу.  В перший день учасники долали коротку дистанцію слалом з подоланням 20-ти перешкод (воріт) та естафету у другий день, що мала  п’ять етапів. У загальному заліку Міжнародного фестивалю водного туризму за підсумками дводенної боротьби команда України, яку представляли волинські туристи-водники,  виборола ІІІ місце.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!