На Сході загинув воїн з Камінь-Каширського району

На Сході загинув воїн з Камінь-Каширського району

Волинь

Сумна звістка надійшла на Волинь– під час проведення антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей загинув уродженець села Видерта Камінь-Каширського району  Цепух Сергій Михайлович 1992-го року народження. Це вже дев’ята непоправна втрата для району, для всієї України, -повідомляє  сайт райдержадміністрації.

Упродовж трьох днів, 10, 11, 12 серпня цього року, оголошено дні жалоби. Відповідне розпорядження підписали голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук та голова районної ради Віктор Сус.

Зокрема, у документі зазначено: «У дні жалоби на території Камінь-Каширського району приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій».

Також передбачено внесення змін до програми розважальних і культурно-масових заходів, графіків спортивних змагань. Жителі району і Волині  висловлюють щирі співчуття родині та близьким Героя.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×