На Великдень помер волинський військовий

На Великдень помер волинський військовий

Волинь

Раптово і передчасно в дні світлого Христового Воскресіння помер військовослужбовець  14 окремої механізованої бригади старший сержант Глива Іван Іванович. Про це повідомляє прес-служба  бригади.
« З глибоким сумом повідомляємо, що смерть забрала в нас побратима і друга… Нехай душа твоя знайде спокій у царстві Господнім, брате…
21 травня він відзначав би 43-річчя… Не судилося… Не стало воїна, патріота, гідної людини. Спочивай з миром, брате, і допомагай нам із небес завершити нашу спільну, найважливішу справу – здобути Перемогу…
Командування та особовий склад військової частини висловлює співчуття рідним і близьким старшого сержанта Івана Гливи… Перебуваємо в скорботі разом із вами»- йдеться у повідомленні .

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×