На Волині -7 мільйонерів. Поки що

На Волині -7 мільйонерів. Поки що

Волинь

Майже дві тисячі волинян вже відзвітувалися про отримані торік доходи.  7 волинян відзвітувалося про доходи, що перевищують  мільйон гривень, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

 Із отриманих торік доходів громадяни-декларанти визначили до сплати 4,5 мільйона гривень ПДФО та майже  мільйон гривень військового збору.

Найчастіше громадяни подають декларацію особисто, відвідавши Центр обслуговування платників. Це право кожного самостійно обрати найбільш зручний спосіб подання декларації  – особисто, або уповноваженою особою, поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше, ніж за 5 днів до закінчення граничного терміну подання декларації, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Як свідчить аналітика, майже триста волинян вже відзвітувалися про отриману в 2018 році спадщину. Доходи від продажу рухомого майна у своїх деклараціях вказали 153 громадянина, а 130 відзвітувалися про доходи від надання майна в оренду. 59 громадян відзвітувалися про отримані іноземні доходи.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!