На Волині агресивний астматик намагався побити працівників «швидкої»

На Волині агресивний астматик намагався побити працівників «швидкої»

Волинь

Прикрий випадок трапився із бригадою екстреної медичної допомоги в одному із сіл області. Медики оперативно прибули на виклик до 30-річного хворого на бронхіальну астми. Фельдшер спробувала оглянути його та він швидко отямився і почав погрожувати та ображати медпрацівницю. Оскільк далі робота з пацієнтом була неможлива, аби все ж таки допомогти йому, фельдшер викликала поліцію. У присутності патрульних пацієнт став сумирним. Хворому надали першу допомогу, і він погодився поїхати у лікарню.

Як зазначають у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги, на прохання супроводжувати «швидку» поліцейські відповіли категоричною відмовою, хоча на спільній нараді медиків та правоохоронців Волині такі випадки було обумовлено. Під час транспортування хворого до лікарні пацієнт знову почав поводити себе агресивно: погрожував розбити медичну апаратуру, силоміць відкривав віконце у водійську кабіну та намагався вхопити водія за шию.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!