На Волині активно відкриваються інклюзивно-ресурсні центри

На Волині активно відкриваються інклюзивно-ресурсні центри

Волинь

Відсьогодні (2 листопада)  інклюзивно-ресурсний центр функціонуватиме у  Затурцівській ОТГ Локачинського району. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Заклад створений на базі Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». Він  надаватиме корекційно-розвиваючі послуги дітям і з прилеглих громад – Торчинської та Смолигівської та сільських рад – Війницької, Озютичівської та Березовичівської.

Заклад має  реабілітаційне обладнання, дидактичний та ігровий матеріал. Будівля  облаштована пандусом. В центрі працюватимуть 8 кваліфікованих фахівців, це два практичних психологи, два вчителі-логопеди, 2 дефектологи, реабілітолог та директор.

Третій Інклюзивно-ресурсний центр відкрився в ОТГ Любешова. За словами директорки Тетяна Жилко тут будуть обслуговувати всіх дітей з особливими освітніми потребами, які проживають на території району у відповідності до звернень батьків та опікунів. 

До кінця року заплановано відкриття ще шести ІРЦ: в Іваничах, Ратному, Горохові, Луцьку, Нововолинську та Любомлі.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×