На Волині браконьєри хотіли вполювати червонокнижну тварину

На Волині браконьєри хотіли вполювати червонокнижну тварину

Волинь

Працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області отримали оперативну інформацію про те, що на території мисливських угідь Ратнівського УТМР планується полювання на лося. У зазначений день та у вказане місце – урочище Туречно між селами Краска – рейдова група з працівників екологічної інспекції затримали трьох жителів Ратнівщини, які ймовірно хотіли вполювати лося, бо із мисливською зброєю в руках рухалися саме у напрямку слідів, залишених цим звіром.

Чоловіки спробували втекти, але їм це не вдалося.

За фактом порушень правил полювання інспектори склали три адмінпротоколи й наклали на кожного із затриманих штраф – по 1020 гривень.

Екологи наголошують, що полювання на лося заборонено. Відповідно до чинного Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.12.2017р. №481 «Лось європейський» занесений до Червоної книги України. Полювання на червонокнижних тварин карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Державна екологічна інспекція у Волинській області закликає громадян бути відповідальними, дотримуватись вимог природоохоронного законодавства і у випадку виявлення фактів порушень на території області, повідомляти за телефоном гарячої лінії: 0332 72 33 96.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×