На Волині буде сучасний реабілітаційний центр

На Волині буде сучасний реабілітаційний центр

Волинь

На території Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни  будуватиметься новий  реабілітаційний центр. Наразі вже готова проектно-кошторисна документація. Попередньо вивчали польський досвід, -повідомляє прес-служба облради.

 Вартість всього проекту 45 млн грн, з них будівельна частина  - 34 млн грн , решта - видатки на обладнання. В реабілітаційному корпусі будуть спортзали, басейн, зимовий сад. Планується, що реабілітацію в центрі проходитимуть учасники АТО, спортсмени та інші пацієнти.
Голова обласної ради Ігор Палиця заявляє, що будівництво можна розпочати  наступного року. "Єдине, що спробуємо залучити для нього кошти з державного бюджету та з європейської технічної допомоги. але, якщо не вийде, то знайдемо необхідну суму в обласному бюджеті", - пояснив він ситуацію з фінансуванням проекту.
«У нас є спеціалізоване неврологічне відділення на 30 ліжок, де завжди лікуються тільки атовці. Крім цього, учасники АТО лежать в усіх відділеннях, коли потребують спеціальної допомоги. Станом на зараз їх 70. У нас є 210 ліжок, і є пацієнти, які відносяться до категорії ветеранів війни", - розповіла головний лікар госпіталю Тетяна Масікова.
Ініціатори будівництва центру не забувають про відділення реабілітації в обласній клінічній лікарні в Боголюбах. Обидва центри не конкуруватимуть, адже на базі клінічної лікарні проходитимуть реаблітацію пацієнти з серцево-судиннми хворобами, проблемами опорно- рухового апарату та ті, хто потребує післяопераційної реабілітації.
 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!