На Волині будується молочний комплекс на 2 тисячі тварин

На Волині будується молочний комплекс на 2 тисячі тварин

Волинь

ФГ «Перлина Турії» Турійського району будує молочний комплекс вартістю орієнтовно 15 мільйонів гривень.  Будівництво  розпочалося у 2018 році в селі Задиби. Про це повідомляє прес-служба Департаменту АПР ОДА.

Зараз  завершується будівництво корівника  на 280 голів, галереї, молочного блоку та лагуни. Новинкою є те, що доїльний зал буде обладнано доїльною установкою типу карусель на 24 голови швецької фірми De Laval.

 Господарством закуплено 166 голів нетелів зарубіжної селекції (Німеччина, Польща), за які з державного бюджету частково відшкодовано 3,2 млн. гривень. Для комплектації молочного комплексу планується закупити ще 100 голів нетелів зарубіжної селекції. Таким чином, молочний комлекс буде укомплектовано закупленим високопродуктивним  поголів'ям з Німеччини та Польщі.

На фермі буде створено 50 робочих місць. Об’єкт буде введено в експлуатацію у листопаді нинішнього року.

 Паралельно будується друга черга молочного комплексу, корівник на 280 голів, приміщення для сухостою та телят. Об'єкт  планується ввести в експлуатацію у 2019 році, довівши поголів'я корів до 660 голів, загальне поголів'я - до 2 000 тисяч голів ВРХ. 

 В разі успішного завершення будівництва та введення в еклсплуатацію,  господарство претендуватиме на часткове відшкодування його вартості з державного бюджету.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!