На Волині «битва за межу» закінчилася переломом плеча

На Волині «битва за межу» закінчилася переломом плеча

Волинь

Конфлікт між сусідами стався ще 8 червня 2018 року. Тоді чоловік і жінка працювали кожен на своїй земельній ділянці. Під час сварки чоловік вирвав з правої руки сусідки сапку та, очевидно, так різко, що в жінки лікарі виявили травмоване плече.

Про це повідомляє інтернет-видання «Волинь Online».

Вже в суді пенсіонер свою вину ніяк не визнавав. За його словами, в той день між ними відбувся конфлікт щодо обробітку його присадибної ділянки гербіцидами. Жінка замахнулась на нього сапкою, яку він вирвав з її рук. Він переконаний, що тілесні ушкодження жінка могла отримати за інших обставин. Жінка просила суд стягнути зі свого кривдника витрати на лікування та моральну шкоду.

Один зі свідків на підтвердження слів жінки сказав, що закритий фрагментарний перелом великого горбика правої плечової кістки (який та отримала), міг утворитись тільки через смикання або виривання предмету з рук потерпілої. Тим більше, що в лікарню з переломом плеча 8 червня жінка звернулась близько 13:00 (тобто одразу після конфлікту).

Врешті суд ухвалив визнати пенсіонера винним у скоєному і стягнути з нього на користь потерпілої 1991 гривню.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×