На Волині митники за хабар пропустили автомобіль із запчастинами замість теплиці

На Волині митники за хабар пропустили автомобіль із запчастинами замість теплиці

Волинь

На Волині викрито контрабандистів, які за сприяння службовців митниці хотіли уникнути сплати до бюджету 40 тис. доларів США, -повідомляє прес-служба прокуратури області.

У рамках реалізації програми дій Кабінету Міністрів України "Україна без контрабанди", спрямованої на ефективну боротьбу з контрабандою та тіньовими схемами на митниці, прокуратурою Волинської області у взаємодії з центральним апаратом Служби безпеки України та Управлінням СБУ в області викрито механізм протиправної мінімізації митних платежів.

Зупинивши 21 червня 2018 року вантажний автомобіль, який, згідно з документами, ввіз в Україну через міжнародний пункт пропуску «Ягодин»  «конструкцію будівельну збірну з чорних металів (вживану теплицю)», задекларованою вартістю 36 тис. грн., правоохоронці виявили у ньому автозапчастини, ввезені контрабандою.

Вартість запчастин – майже 200 тис. доларів США, при цьому митні платежі, сплати яких до державного бюджету зловмисники хотіли уникнути, становлять близько 40 тис. доларів США.

Сприяли ж їм у цьому посадовці міжнародного пункту пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС, які пропустили вантажівку з корисливих мотивів за неправомірну вигоду.

У кримінальному провадженні, розпочатому за фактом одержання неправомірної вигоди службовими особами митних органів (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України) триває досудове розслідування.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×