На Волині накрили «центр легалізації» «євроблях» в Україні

На Волині накрили «центр легалізації» «євроблях» в Україні

Волинь

Оперативники Держприкордонслужби викрили схему незаконного ввезення в Україну транспортних засобів іноземної реєстрації та їх подальшої легалізації. Наразі підтверджено незаконне ввезення через пункт пропуску «Ягодин» 131 транспортного засобу польської та литовської реєстрації з використанням підроблених контрольних талонів з відмітками прикордонної служби і митниці про перетин кордону.

Оперативники провели низку обшуків у приватних господарствах у Любомльському районі Волинської області у семи фігурантів справи.

Як зазначають у прес-службі прикордонного відомства, у підозрюваних виявлено чотири незаконно ввезених авто, 32 комплекти номерних знаків на автомобілі польської та української реєстрації, підроблені датоштампи прикордонних і митних органів. Також знайдено окремі елементи відтисків і штампів на українській і польській мовах, що використовувались для фальшування різних документів, підроблені печатки польських нотаріусів, більше тисячі бланків контрольних талонів, понад 60 польських свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, близько 60 пакетів документів на автомобілі, в тому числі і підроблені бланки доручень на право керування, поліси страхування, договори купівлі-продажу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×