На Волині оголосять конкурс на посаду директора «Проліска»

На Волині оголосять конкурс на посаду директора «Проліска»

Волинь

Конкурсна комісія Волинської обласної ради затвердила кваліфікаційні вимоги та умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок». Про це повідомляє  «ВолиньUA».

 Оскільки попередню пропозицію кадрової комісії продовжити контракт із попереднім керівником санаторію Валентиною Касардою сесія обласної ради на пленарному засіданні 26 вересня не підтримала («за» пролонгування контракту з нею проголосувало лише 14 депутатів при необхідних 33 голоси), то на цю посаду оголосять новий конкурс. Це  стало відомо за результатами засідання конкурсної комісії 25 жовтня 2018 року. Наразі ж конкурсна комісія затвердила текст повідомлення про проведення конкурсу, який подаватиметься в друкованих ЗМІ та оприлюднюватиметься на офіційному веб-сайті обласної ради. Рекомендований вік конкурсантів – до 60 років. Термін подання заяв – 30 календарних днів із дня опублікування оголошення.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×