На Волині перебуває віце-прем`єр-міністр України Павло Розенко

На Волині перебуває віце-прем`єр-міністр України Павло Розенко

Волинь

Сьогодні, 12 квітня, на Волині  перебуває віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. На зустрічі  з керівництвом області йшлося про реалізацію соціальних ініціатив щодо монетизації субсидій, індексації пенсій та виплат багатодітним сім’ям. Про це йдеться на сторінці голови ОДА  Олександра Савченко у Фейсбук.

Зокрема,  Павло Розенко зазначив, що виплата монетизованих субсидій, що розпочалася 1 березня цього року,продовжиться у квітні і травні.

«Ми маємо інформувати громадян про монетизацію субсидій і виплату відповідних коштів вчасно і в повному обсязі, адже виплата «живих коштів» продовжиться у квітні і травні місяці, – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Він нагадав, що в цілому по Україні монетизовані субсидії через Пенсійний фонд та Ощадбанк отримують близько 3,5 млн родин. Щомісячна сума нарахування субсидій становить  5,7 млрд грн.

Павло Розенко планує сьогодні ознайомитися із ходом реалізації реформи системи охорони здоров’я, зокрема, розвитку первинної медичної допомоги та сільської медицини.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×