На Волині планують об’єднати три медичні центри в один

На Волині планують об’єднати три медичні центри в один

Волинь

Ідея створення Регіонального центру громадського здоров'я як юридичної особи публічного права виникла в депутатів обласної ради під час передбюджетних слухань та співбесід з керівниками комунальних закладів. Колегіально члени комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства рекомендували управлінню охорони здоров’я Волинської ОДА вивчити питання  про утворення Регіонального центру громадського здоров'я на базі Волинського обласного центру здоров’я, Волинського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики та Волинської обласної наукової медичної бібліотеки шляхом злиття цих закладів в один, -повідомляє прес-служба обласної ради.

Територіально Волинський  обласного центр  здоров’я, Волинський обласний інформаційно-аналітичний центр  медичної статистики та Волинська обласна наукова медична бібліотека знаходяться в одному приміщенні, - у тому ж де й профільне управління ОДА. Директор бібліотеки Оксана Генсецька розповіла, що заклад створений після війни в 1945 році. Бібліотечний фонд - 160 тисяч примірників, серед яких є фоліанти з 1812 року. Голова постійної комісії з питань бюджету Ірина Вахович вважає, що створення центру –це і економія бюджетних коштів, і створення умов для ширшої профілактичної роботи.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!