На Волині порахували скільки грошей платитимуть пільговикам за проїзд

На Волині порахували скільки грошей платитимуть пільговикам за проїзд

Волинь

У Волинській обласній державній адміністрації затвердили розмір щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА №105 від 28 лютого 2019 року, пише «Конкурент».

Згідно документу, пільговики отримуватимуть щомісячну виплату у розмірі 82,5 гривні. Розмір щомісячної готівкової виплати визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області – 2,75 гривні на 30 поїздок.

Органи місцевого самоврядування мають право приймати рішення щодо збільшення кількості поїздок та розміру суми щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, та встановлювати інші категорії громадян, яким здійснюватиметься виплата готівкової пільги.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×