На Волині прикордонники вчаться управляти безпілотниками

На Волині прикордонники вчаться управляти безпілотниками

Волинь

На базі Луцького прикордонного загону навчаються  майбутні інструктори - прикордонники з використання безпілотних авіаційних комплексів. Про це інформує Держприкордонслужба.

В рамках реалізації проекту «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» до  навчання  залучені представники центру підготовки із застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем, які мають необхідні знання та досвід.

16 прикордонників за  чотири дні мають  навчитися практичному застосовуванню цієї  авіаційної техніки, а в подальшому самостійно будуть використовувати її під час охорони державного кордону. 

Після завершення навчань Луцький прикордонний загін отримає чотири комплекси «Matrice200» на суму 7,15 мільйони гривень, що будуть використовуватися на найбільш активних напрямках українсько-польської ділянки кордону.

За допомогою цих авіаційних комплексів українські прикордонники зможуть дистанційно моніторити визначену ділянку місцевості з висоти до 500 метрів та в радіусі до 5 кілометрів, як вдень, так і вночі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×