На Волині припинено незаконний продаж запчастин через Інтернет

На Волині припинено незаконний продаж запчастин через Інтернет

Волинь

На Волині співробітники податкової міліції викрили незаконну діяльність з продажу запчастин до авто через Інтернет. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

В ході  операції "Мережа" під час обшуків вилучили автозапчастини, що реалізовувалися кінцевому споживачеві, зокрема, за посередництвом мережі Інтернет, без відображення даних фінансово-господарських операцій у бухгалтерському обліку й сплати відповідних податків.

В рамках кримінального провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 212  КК України (ухилення від сплати податків, зборів), оперативники та слідчі управління фінансових розслідувань, під процесуальним керівництвом співробітників прокуратури Волинської області, на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду провели майже одночасно 5 обшуків за адресами здійснення діяльності одного з підприємств міста Луцьк та місць проживання його посадових осіб.

Правоохоронці виявили та вилучили документи фінансово-господарської діяльності товариства, комп’ютерну техніку, грошові кошти, а також товар - автозапчастини, що пропонувався і реалізовувався через мережу   Інтернет.

 Поруч з тим, даним суб’єктом господарювання формувався податковий кредит з ПДВ в адресу суб’єктів господарювання, які в цих операціях виступали вигодонабувачами.

 Орієнтовна вартість вилучених товаро-матеріальних цінностей становить 10 мільйонів гривень. На даний час вживаються заходи, в рамках кримінального процесуального законодавства щодо накладення арешту на вилученні ТМЦ.

Слідство за фактом ухилення від сплати податків триває.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!