На Волині у боротьбі із насильством у сім’ї поліцейським допомагатиме «Поліна»

На Волині у боротьбі із насильством у сім’ї поліцейським допомагатиме «Поліна»

Волинь

На Волині стартує пілотний проект протидії домашньому насильству. Сьогодні, 2 жовтня, у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області відбувся відбір поліцейських для мобільних груп реагування на сімейні конфлікти в рамках пілотного проекту «Поліна», який впроваджується за підтримки місії ОБСЄ в Україні, -повідомляє прес-служба відомства.

Співбесіду з кандидатами проводили представники Департаменту превентивної діяльності Національної поліції та партнери ОБСЄ.  Кандидатів обирали із числа дільничних офіцерів поліції, патрульних поліцейських та співробітників ювенальної превенції. У претендентів перевіряли знання законодавства у сфері запобігання домашньому насильству, цікавилися досвідом роботи  у цьому  напрямку.  Після  відбору до груп «Поліна» поліцейським проведуть додатково тренінгові навчання.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!