На Волині відбувся конкурс «Все про безпеку – вустами дітей»

На Волині відбувся конкурс «Все про безпеку – вустами дітей»

Волинь

Обласний  конкурс дитячої творчості «Все про безпеку – вустами дітей» назвав  переможців і призерів. Їх нагородження відбулося у рамках реалізації проекту "Безпечне дитинство", що співфінансується Європейським Союзом за Програмою  "Білорусь-Україна",-прес-служба УДСНС у Волинській області.

Цього року вихованці гуртків позашкільної освіти з усієї області представили на розгляд конкурсного журі понад 150 робіт: малюнки, літературні твори, м’які іграшки, вироби з найрізноманітніших матеріалів, а також моделі пожежно-рятувальної техніки та обладнання, макети, композиції з атрибутикою ДСНС України та Добровільного пожежного товариства України, виконані в різних техніках. Участь у конкурсі взяли діти шкільного віку, а наймолодшому конкурсанту виповнилося лише 4 роки.

Переможців відзначили  дипломами та подарунками . У різних номінаціях нагороди отримало 60 дітей.

Найбільшою активністю відзначились колективи позашкільних навчальних закладів міст Луцька та Ковеля, Володимир-Волинського, Горохівського, Камінь-Каширського, Іваничівського, Ківерцівського, Ковельського, Локачинського, Любешівського та Любомльського районів.

Справжнім відкриттям конкурсу стала робота вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» центру науково-технічної творчості учнівської молоді Анни Іщук, яка зобразила у малюнку на склі ретроспективне бачення професії рятувальника.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×