На Волині відгуляли весільний фестиваль

На Волині відгуляли весільний фестиваль

Волинь

Дійство,  спрямоване на розвиток туристичного напряму та популяризацію громади відбулося сьогодні,  2 червня, у Голобській ОТГ Ковельського району.

"Атмосфера свята переносить нас на сто років назад. Українці мають багату культуру, яку потрібно берегти і примножувати, зокрема, завдяки таким подіям", - йдеться на сторінці у Фейсбуці  заступника голови ОДА Сергія Кошарука.
З його слів, участь у фестивалі взяли делегації з інших районів, лідери громад, голови РДА та голова Волинської ОДА Олександр Савченко. "Обряд українського весілля є певним оберегом для української Родини. Родинні цінності - надійний фундамент для розвитку нації!", - вважає посадовець. На святі представлено обряди сторічної давності щодо приготування та святкування весілля, організовано зону для дітей з майстерками, змаганнями та розвагами, фудзона з гостиною від місцевих господинь з дотриманням звичаєвих весільних страв, ярмарок товарів та виробів, фотозони та сюрпризи від організаторів. Фестиваль відбувся завдяки співпраці Волинського Інституту Права та Голобської громади.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!