На Волині відкрили найкращий у західному регіоні реабілітаційний центр

На Волині відкрили найкращий у західному регіоні реабілітаційний центр

Волинь

На базі  корпусу  в Боголюбах Волинської обласної клінічної лікарні відкрили сучасне реабілітаційне відділення, яке,  зі слів в.о. головного лікаря закладу Івана Сидора, не має аналогів в Західному регіоні держави і відповідає міжнародним стандартам медицини, -повідомляє прес-служба Волиньради.

Площа реабілітаційного центру  -- майже 400 квадратних метрів.  В ньому проходитимуть реабілітацію хворі після кардіо-хірургічних втручань,  з цереброваскулярною патологією, з нейрохірургічними травмами, люди після операцій на головному  та спинному мозку, після інфарктів, інсультів,   пацієнти із заміною суглобів, після травм на колінах та хворі, які мають проблеми з хребтом.

На реалізацію проекту в обласному бюджеті в різні часи виділили 3,5 млн грн. Весь комплекс робіт разом із закупівлею обладнання вартував до 10 млн грн. Іван Сидор розповідає, що здебільшого йдеться про спонсорські кошти соціально відповідального бізнесу. 

Вже на сучасному етапі реабілітацію у відділенні може проходити 50 людей в день. Спеціалістів готують за кордоном: в Австрії, Швейцарії, Франції.

Наразі ведуться роботи з облаштування рекреаційної зони біля лікарні, де пацієнти матимуть змогу прогулюватися та дихати свіжим повітрям.

" Треба допомагати цій лікарні, вкладаючи кошти в технології, фінансово підтримувати людей, які можуть і вміють працювати", - вважає  голова обласної ради Ігор Палиця, який взяв участу відкритті центру.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×