На Волині відкрили найкращий у західному регіоні реабілітаційний центр
Волинь

На Волині відкрили найкращий у західному регіоні реабілітаційний центр

17 травня, 17:10
714
0
2
Сподобалось?
2

На базі  корпусу  в Боголюбах Волинської обласної клінічної лікарні відкрили сучасне реабілітаційне відділення, яке,  зі слів в.о. головного лікаря закладу Івана Сидора, не має аналогів в Західному регіоні держави і відповідає міжнародним стандартам медицини, -повідомляє прес-служба Волиньради.

Площа реабілітаційного центру  -- майже 400 квадратних метрів.  В ньому проходитимуть реабілітацію хворі після кардіо-хірургічних втручань,  з цереброваскулярною патологією, з нейрохірургічними травмами, люди після операцій на головному  та спинному мозку, після інфарктів, інсультів,   пацієнти із заміною суглобів, після травм на колінах та хворі, які мають проблеми з хребтом.

На реалізацію проекту в обласному бюджеті в різні часи виділили 3,5 млн грн. Весь комплекс робіт разом із закупівлею обладнання вартував до 10 млн грн. Іван Сидор розповідає, що здебільшого йдеться про спонсорські кошти соціально відповідального бізнесу. 

Вже на сучасному етапі реабілітацію у відділенні може проходити 50 людей в день. Спеціалістів готують за кордоном: в Австрії, Швейцарії, Франції.

Наразі ведуться роботи з облаштування рекреаційної зони біля лікарні, де пацієнти матимуть змогу прогулюватися та дихати свіжим повітрям.

" Треба допомагати цій лікарні, вкладаючи кошти в технології, фінансово підтримувати людей, які можуть і вміють працювати", - вважає  голова обласної ради Ігор Палиця, який взяв участу відкритті центру.

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися