На Волині все ще шукають кандидатуру на посаду  директора обласного краєзнавчого музею

На Волині все ще шукають кандидатуру на посаду директора обласного краєзнавчого музею

Волинь

Управління культури, з питань релігій та національностей  ВОДАї 1 листопада 2018 р. оголосило повторний конкурс на посаду директора  Волинського краєзнавчого музею. Документи на участь у конкурсі приймаються  до 30 листопада. Про це йдеться на сайті PROSTIR MUSEUM.

За результатами першого конкурсу конкурсна комісія переможцем оголосила єдиного кандидата, діючого директора Анатолія Силюка і рекомендувала голові обласної ради укласти з ним 5-річний контракт. Проте обласна рада не затвердила Анатолія Силюка на посаді директора, хоча  згідно із  Законом  України 955-V рішення конкурсної комісії є остаточним і не підлягає затвердженню жодним іншим органом. В цьому і подібних випадках спостерігається  правова колізія, адже таку ж юридичну силу має Закон "Про місцеве самоврядування", за яким обласна рада має затверджувати керівників усіх комунальних закладів. Наразі Анатолій Силюк працює за тимчасовим контрактом як виконувач  обов'язки, а  управління оголосило повторний  конкурс .

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×