На Волині  зарплата  на 2 тисячі менша загальноукраїнської

На Волині зарплата на 2 тисячі менша загальноукраїнської

Волинь

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій  Волині у квітні становила 6760 грн, в той час, як в Україні – 8480 грн, - повідомляє обласне статуправління.

Водночас у квітні 2018 року волиняни заробляли на 27,3% більше, ніж у квітні 2017р. За рівнем зарплати Волинь випередила Тернопільську, Херсонську,  Чернівецьку та Чернігівську області.

Найбільш оплачувана робота працівників, зайнятих у виробництві машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань (13255 грн), меблів), автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів,  у сферах фінансової і страхової діяльності та державного управління й оборони.  

На промислових  підприємствах  середня  зарплата становила 8374 грн, на підприємствах транспорту, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту – 7460 грн, у будівельних організаціях – 6527 грн, в освітніх закладах – 6249 грн, сільськогосподарських підприємствах – 6250 грн,  установах охорони здоров’я – 4926 грн.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!