На зимовому чемпіонаті зі спортивної ходьби Волинь перша у командному заліку

13 березня 2018, 12:34
0
0
0

Днями в Луцьку відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів. За підсумками змагань зі спортивної ходьби волинські спортсмени стали найкращими в командному заліку. Друге та третє місця  здобули легкоатлети із Київської та Сумської областей.

По завершенні першого дня змагань вручили нагороди переможцям на дистанції 20 кілометрів та 10 кілометрів.

Відтак, срібну нагороду на дистанції 10 кілометрів серед юніорок посіла волинянка Дарина Касян, а золото здобула також представниця Волині Яна Фарина. Срібну нагороду на дистанції 10 км серед юніорів здобув Андрій Синдюк. Всі спортсмени представляють Любешівську ДЮСШ.

На дистанції 20 км серед молоді золоту нагороду здобув Віктор Шумік, серед чоловіків на даній дистанції призове третє місце зайняв Іван Банзерук. Обидва  спортсмени є учнями Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

На другий день змагань на дистанції у 20 кілометрів серед жінок бронзу здобула Валентина Мирончук, а золото – Надія Боровська . Обидві учениці ШВСМ. На дистанції 35 кілометрів серед чоловіків бронзову нагороду здобув учень обласної школи вищої спортивної майстерності Ігор Сахарук. На дистанції 5 кілометрів серед дівчат третє місце посіла вихованка Любешівської ДЮСШ Анна Янцевич.