Найбільше коштів з  держказни отримали волинські  фермери

Найбільше коштів з держказни отримали волинські фермери

Волинь

 Волинь залучила до фінансової державної  підтримки найбільшу кількість фермерів із зареєстрованих в області. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час  skype-конференції за  підсумками реалізації державних програм фінансової підтримки сільгоспвиробників у 2018 році. Про це повідомляє прес-служба департаменту АПР ОДА.

У 2018 році аграрії області та власники ОСГ отримали 120,3 млн грн. з державної казни. За шістьма державними програмами скористалися підтримкою понад 450 суб’єктів підприємницької діяльності, з них більше 320 фермерських господарств, а також 5040 власників особистих селянських господарств.

Вперше надавалася бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) новоствореним фермерським господарствам – таку підтримку отримали 34 фермери (1,49 млн грн), а також надано бюджетну субсидію для 234 фермерських господарств в сумі 5,08 млн грн.

 Спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів (у розрахунку 1500 грн на корову) отримали 73 агроформування області – це 22,9 млн грн, спеціальну бюджетну дотацію за утримання молодняка ВРХ, який народився у господарствах фізичних осіб – отримали 5040 власників тварин, спрямовано на їх карткові рахунки 7,88 млн грн.

 Завдячуючи фінансовій підтримці з державного бюджету в сумі 1,72 млн грн  обслуговуючий молочарський кооператив «Степ» розпочинає будівництво сироварні.

  Два господарства отримали часткове відшкодування з державного бюджету вартості будівництва (реконструкції) молочних ферм в загальній сумі 12,13 млн гривень, 9 підприємств - 12,4 млн грн як відшкодування за закладку плантацій плодово-ягідних культур.

 Крім Волині,   найкращих результатів досягли у Черкаській,  Полтавській, Вінницькій та Миколаївській областях.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×