Німецько-українського проекту на Волині: підсумки трьох років

Німецько-українського проекту на Волині: підсумки трьох років

Волинь

«Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» – таку назву має проект, що реалізовуваввся у Волинській та Львівській областях. Його  головна мета  – допомога у налагоджені контактів між професійно-технічними навчальними закладами та підприємствами обох областей. Про  три роки дії проекту говорили на заключній конференції, -повідомляє прес-служба ОДА.

Для  реалізації проекту  було відібрано чотири навчальних закладів профтехоствіти та п’ять підприємств з обох областей. Окрім розвитку навчальних закладів, цільова підтримка здійснювалася за двома спеціальностями: «Електрогазозварник» та «Верстатник широкого профілю».

За трирічний період проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» учні професійних навчальних закладів змогли пройти практику на підприємствах із сучасним обладнанням.

Не менш важливим став обмін досвідом: майстри виробничого навчання отримали інтенсивну підготовку і консультації за актуальними темами профтехнавчання, які зможуть використати у своїй повсякденній роботі. Тож впровадження інноваційних методик освіти підвищив професійний рівень українських фахівців в обраних ними спеціальностях.

Кооперації підприємств та професійно-навчальних закладів, а також впровадженню нових змістових наповнень навчання посприяло вирішенню проблеми міграційних процесів.

Ініціатором трирічної ініціативи виступив Освітній центр баварської економіки (bbw). Керівник міжнародного департаменту групи bbw Фолькер Фальх зазначив:

«Радий, що нам вдалося успішно реалізувати цей проект. Без перебільшення, він є актуальним та дуже потрібним. Наша головна мета – поділитися власним досвідом. Дуже приємно, що ми змогли бути корисними Україні».

Проект продовжили до кінця 2019 року. Також є передумови для нової фази проекту ще на три роки.

До слова: реалізація проекту «Партнерство у сфері професійної освіти в Україні» розпочалася з укладання угод про співпрацю з першими партнерами у 2016 році. Ними стали Львівське міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та Вище професійне училище № 20 у Львові, а також Луцьке вище професійне училище і Ковельський центр професійно-технічної освіти на Волині. Серед підприємств Львівщини партнерами проекту стали СП ТОВ «Електротранс» та СП ТОВ «Сферос-Електрон», на Волині – ПрАТ «СКФ Україна», СП ТОВ «Модерн-Експо» та СП ТОВ «Волинь-Кальвіс».

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×