Новітній апарат штучної вентиляції легень придбали у Ковелі

Новітній апарат штучної вентиляції легень придбали у Ковелі

Волинь

У Ковелі з місцевого бюджету розвитку  виділені кошти на придбання новітнього експертного класу апарату штучної вентиляції легень Shangrila 590P та двох інфузійних насосів загальною вартістю майже 700 тисяч гривень, -повідомила  Ковельська міська рада на своєму сайті.

Аппарат використовується для надання медичної допомоги реанімаційним хворим, під час  проведення операційних втручань, що вимагають глибокого наркозу. Він призначений для дорослих і дітей від одного року.
У нинішньому році у міському бюджеті передбачено понад 7 мільйонів гривень на розвиток закладів охорони здоров'я Ковеля. Вони спрямовуються на проведення ремонтних робіт та закупівлю новітнього медичного обладнання. Впродовж останніх років оновлено чимало відділень лікарні, придбано сучасну аппаратуру, -повідомив головний лікар Ковельського МТМО ОлегСамчук.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!