Нововолинські школярі платитимуть  у маршрутках повну вартість

Нововолинські школярі платитимуть у маршрутках повну вартість

Волинь

З 2-го січня в Нововолинську зросте вартість проїзду в міських автобусних маршрутах до 5 гривень. Діти шкільного віку будуть сплачувати повну вартість – уряд скасував пільгу.

Як з’ясувало видання Нововолинськ.com.ua,  міська влада Нововолинська дотримується правил і все робить згідно з  нормами  чинного законодавства.

Кабінет Міністрів України виключив із Постанови №176 «Про затверження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» підпункт №8 пункту №159 про те, що у період з 1 жовтня до 15 травня квитки дітям від 6 до 14 років продаються за пільговою ціною (зі знижкою 25% вартості).

Тож, коли проїз по місту був 4 гривні, школярі платили  3 гривні, виходячи з постанови Кабміну про 25% знижку. А тепер, коли уряд виключив даний пункт і позбавив дітей пільги, вони будуть платити повну вартість. Скасування пільг для учнів відбувається в межах законодавства»- запевнив начальник відділу транспорту і зв’язку Юрій Коцура.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!