Нововолинську шахту №10 запропонували польським інвесторам для постачання обладнання

Нововолинську шахту №10 запропонували польським інвесторам для постачання обладнання

Волинь

Посадовці міністерства енергетики та вугільної промисловості України запропонували польським інвесторам ознайомитися з проектом будівництва шахти «Нововолинська» №10, яка має 90% готовності та потребує інвестицій та обладнання для початку роботи, - повідомляє Урядовий портал.

Запаси вугілля цієї  шахти становлять близько 36 млн тонн, що дозволить видобувати  до  млн тонн вугілля на рік. Польські інвестори зацікавлені в постачанні обладнання для українських шахт. Про це йшлося на зустрічі міністра  Ігоря Насалика  з представниками Групи FASING у Міненерговугіллі.

Міністр наголосив на потребі державного сектору вугільної галузі в модернізації та технічному переоснащенні шахт для забезпечення збільшення видобутку енергетичного вугілля.

За підсумками зустрічі домовилися щодо обміну інформацією для подальшого опрацювання та планування співпраці.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!