Операція

Операція "Акциз-2018" на Волині: припинено незаконну реалізацію підакцизних товарів

Волинь

Виявлено значну партію алкогольної та тютюнової продукції, що незаконно зберігалася в житловому приміщенні та транспортному засобі мешканки м. Ковель, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках досудового розслідування кримінального провадження співробітниками податкової міліції проведено ряд обшуків, за результатами проведення яких припинено діяльність незаконного місця накопичення та реалізації фальсифікованої алкогольної і тютюнової продукції.

Зокрема, виявлено та вилучено 6 500 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, 50 літрів спирту та 70 пляшок фальсифікованих горілчаних виробів різних торгових брендів.

Окрім того, на подвір’ї підприємливої ковельчанки виявлено транспортний засіб, що використовувався для транспортування  та розповсюдження фальсифікованих підакцизних товарів, який також вилучено.

Як результат, з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей орієнтовною вартістю понад півмільйона гривень.  До слова: ця ковельчанка  неодноразово потрапляла в поле зору працівників податкової міліції Волині за фактами вчинення аналогічних правопорушень, за що  її було  притягнуто до відповідальності. Зараз  вирішується питання про призначення судових експертиз. Триває слідство.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!