Передачка в тюрму з «секретом»: як з цим борються на Волині

Передачка в тюрму з «секретом»: як з цим борються на Волині

Волинь

За фактами надходження в установи  виконання покарань та попереднього ув’язнення області  заборонених  предметів цього року  розпочато 26 кримінальних проваджень, з них 2 – з ознаками корупції, за документами прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб. Про це йдеться на сайті прокуратури Волині .

Зокрема, викрито факт отримання працівником державної установи «Луцький слідчий ізолятор» неправомірної вигоди за пронесення в охоронювану зону установи заборонених предметів для одного з ув’язнених. У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Завдяки вжитим заходам у нинішньому році вилучено значну кількість заборонених предметів як під час  їх доставки до охоронюваної зони (вилучено 152 мобільних телефони й майже 68 л. спиртоскладових речовин), так і в охоронюваних зонах установ (212 мобільних телефони, 360 л. спиртоскладових речовин, 79 колюче-ріжучих предметів). Крім того, вилучено понад 315 г наркотичних засобів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×