«Перша хвилина миру» у Луцьку

«Перша хвилина миру» у Луцьку

Волинь

У Луцьку в  день пам’яті та примирення (8 травня)  відбулася  акція “Перша хвилина миру”. Їй  передував пам'ятний концерт на честь усіх жертв Другої світової війни, -повідомляє ВолиньPost.
Лучани із символічними знаками-маками на грудях у скорботі слухали музичні твори у виконанні оркестру та місцевих співаків. Незважаючи на пізню годину, на Театральному майдані міста було чимало людей. До тих, хто прийшов на Театральний майдан вшанувати пам'ять полеглих у Другій світовій війні,  звернувся голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко. Він зауважив, що майже 69 років в Україні не було війни. І сьогодні, коли країна знову потерпає від дій агресора, відзначення такого дня є дуже актуальним. Завершилося  дійство спільним виконанням Гімну України та тим, що у вечірнє небо символічно випустили жовті та блакитні сяючі кульки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!