Перші поліцейські станції запрацювали в Камінь-Каширському та Любешівському районах

Перші поліцейські станції запрацювали в Камінь-Каширському та Любешівському районах

Волинь

У селі Сошично Камінь-Каширського та  Велика Глуша Любешівського районів розпочали роботу поліцейські станції. Вони обслуговуватимуть понад 20 тис. Жителів, -повідомляє прес-служба Нацполіції в області.

Поліцейські станції обладнанні комп’ютерною технікою, доступом до мережі Інтернет. До території обслуговування поліцейської станції в селі Сошично належать  15 населених пунктів, де мешкає майже понад 11 тисячі жителів. Станція в селі Велика Глуша обслуговуватиме понад 9 тис. жителів восьми населених пунктів.

Нагадаємо, що поліцейські станції уже працюють у 6-ти населених пунктах Волині. Також дві  поліцейських станцій діятимуть на території Луківської та Турійської об’єднаних територіальних громадах. До кінця року на Волині планують ввести в дію всього 38 таких поліцейських станцій.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×