Першокурсників СНУ посвятили в студенти

Першокурсників СНУ посвятили в студенти

Волинь

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулася урочиста посвята в першокурсники. Цього року виш поповнився  майже 2 тисячами студентів.

Найбільший конкурс при вступі до Східноєвропейького національного університету був на юридичному факультеті - майже 10 людей на місце.
"Тут  найбільша плата за навчання - майже 25 тисяч гривень, тоді, як на інших факультетах - 17-18 тисяч гривень ", - розповів   ректор вишу Ігор Коцан.
Загалом на факультеті, куди набирали 120 студентів, було лише 10 державних місць. На факультет також вступили троє учасників АТО, які мали пільгові умови.
За словами ректора цього року студентів набрали більше, ніж торік,  на 200 студентів більше вступили до вишу, ніж випустилися. В універсситеті навчають за  91 спеціальністю.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×