Перший Молитовний сніданок  на Волині відбудеться 1 червня

Перший Молитовний сніданок на Волині відбудеться 1 червня

Волинь

Молитовний сніданок, що відбудеться 1 червня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка, стане місцем єднання і порозуміння духовних лідерів, політиків, представників влади, бізнесу та громадськості. Таке завдання визначили на черговому засіданні робочої групи з підготовки до проведення першого Молитовного сніданку Волині, -інформує прес-служба Луцької міської ради.

Під час Молитовного сніданку лунатимуть спільні молитви за сиріт, молодь, сім’ю, за Україну та її захисників. Проводитиметься збір коштів на благодійні цілі.

На Молитовний сніданок запросять  201-у особу. Це  народні депутати України, представники релігійних організацій, меценати, бізнесмени, науковці, медики, педагоги, родини загиблих учасників АТО, прийомні родини, представники будинків сімейного типу, діти-сироти, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Національні молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу. Вже понад 60 років вони проходять у США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великій Британії та багатьох інших країнах світу.

В Україні вже розпочато практику Молитовних сніданків на різних рівнях. Вперше такий Молитовний сніданок відбувся 21 вересня 2011 року в Києві. Цього року  у столиці він буде всьоме. Такі ж Молитовні сніданки відбулися в одинадцяти регіонах нашої держави.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!