Перший волинський мільйонер задекларував свої торішні  доходи

Перший волинський мільйонер задекларував свої торішні доходи

Волинь

До державних податкових інспекцій Волині подано   784 декларації про отримані торік доходи.

Із загальної кількості декларантів 718 подали річну декларацію про  доходи, з яких не сплачено податки, та визначили до сплати майже 800 тисяч гривень ПДФО.  Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Загальна сума задекларованого волинянами доходу за 2018 рік сягає 43 мільйонів гривень. На початку лютого один із декларантів  відзвітувався про майже 2 мільйони гривень отриманого торік доходу.

«Ми створюємо максимально комфортні умови для подання декларації. У кожному Центрі обслуговування платників можна отримати консультаційну допомогу з тим, щоб правильно заповнити і подати паперову річну декларацію. Разом з тим, чимало громадян сьогодні досить вправні у застосуванні сучасних інформаційних технологій», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×