Пільги на проїзд для учасників війни

Пільги на проїзд для учасників війни

Волинь

«Мій чоловік має статус учасника війни. І хоч живемо ми в Луцьку, нам зручніше їздити на ківерцівських приміських маршрутках, бо вони якраз зупиняються біля нашого будинку. Скажіть, чи має мій чоловік право безоплатного проїзду на цих автобусах?»

Валентина ІВАНЮК, м. Луцьк

Як повідомила нам начальник відділу у справах учасників АТО та пільг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Семенюк, учасникам війни пільги на безкоштовний проїзд  скасовані ще у 2016 році. Однак існує  постанова № 354 від далекого 1993 року «Про безоплатний проїзд пенсіонерів», яку ніхто поки що не відміняв. Згідно з цим законом, люди, які досягли пенсійного віку, можуть їздити міським і приміським транспортом безкоштовно.  Проте гроші на виконання цих вимог покладені виключно на місцеві бюджети. Тобто все залежить від того, чи знайде влада фінанси саме на таку статтю видатків. Скажімо, Луцьк, Нововолинськ, Ковель прийняли рішення відшкодовувати міським перевізникам гроші на безкоштовний проїзд окремих пільговиків. Ківерцівський бюджет, на жаль, неспроможний оплачувати будь-який проїзд пільговиків, тож з 2017 року місцева влада договори з перевізниками вже не укладає. А отже, на цих маршрутах доведеться оплачувати повну вартість.

Мирослава КОСЬМІНА, Волинська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!