Плата за землю - у розвиток волинських громад

Плата за землю - у розвиток волинських громад

Волинь

Місцеві громади Волині за 5 місяців нинішнього року  отримали понад  125 мільйонів гривень плати за землю. Це на  9 відсотків більше, ніж торік, -інформує прес-служба ГУ ДФС Волині.

Щоб громади отримували належний фінансовий ресурс від оподаткування землі, органам місцевої влади варто володіти повною інформацією про суб’єкти господарювання, які використовують цей природний ресурс з комерційною метою. Якщо на території громади є представники  бізнесу, які не оформили правовстановлюючі документів на землю, в інтересах громади переконати їх впорядкувати земельні відносини, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Просимо голів територіальних громад детально проаналізувати ситуацію та, плануючи бюджети вже на 2019 рік, врахувати реальну цінність земельних угідь», - зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що рішення місцевих рад, які визначатимуть ставки плати за землю на 2019 рік, повинні бути ухвалені до 1 липня року, що передує новому бюджетному.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!