Плата за землю принесла громадам Волині суттєвий прибуток

Плата за землю принесла громадам Волині суттєвий прибуток

Волинь

Майже сто мільйонів гривень плати за землю отримали місцеві бюджети Волині у першому кварталі 2019 року, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Зокрема, у січні-березні цього року надходження плати за землю в області перевищили минулорічні показники на 33,5 відсотка і становили  98,5 мільйона гривень.

«Такий ріст надходжень зумовлений оподаткуванням земель лісового фонду та відміною пільг за землі залізниць», - поінформував перший заступник начальника ГУ ДФС в області Віталій Чуй.

Протягом першого кварталу 2019 року залучено до оподаткування 69 юридичних осіб, збільшено річні нарахування на 3.3 мільйона гривень у випадках, коли було  заниження податкових зобов’язань, і донараховано за результатами перевірок 1.5 мільйона гривень плати за землю юридичним та фізичним особам, - переконує аналітика ГУ ДФС у Волинській області.

  «Ми переконуємо землекористувачів оформити правовстановлюючі документи на землю і не зволікати з переукладенням договорів оренди. Саме такі дії суб’єктів господарювання досить часто є причиною несвоєчасної сплати», - розповів Віталій Чуй.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×